Z czystym sumieniem mogę polecić Mariusza osobom, które zastanawiają się nad wyborem fotografa do uwiecznienia najważniejszych chwil swojego życia, zdjęcia zarówno z wesela jak i późniejszej sesji wyszły piękne

😊

Weronika i Kamil

Świetny Fotograf i niesamowicie optymistyczny człowiek, Świetne Podejście do klienta. Pan Mariusz był naszym pierwszym wyborem i najlepszym. po obejrzeniu jego portfolio byliśmy zachwyceni.    Teraz Sami jesteśmy w posiadaniu cudownej Pamiątki z “Naszego Dnia” Dziękujemy serdecznie i Polecamy wszystkim przeszłym Parom szukającym Fotografa i wideofilmowania. Martyna & Łukasz 

Martyna i Łukasz

Wspaniałe zdjęcia dzięki, którym przez długie lata będziemy mogli przeżywać i wspominać ten wyjątkowy, piękny dla nas dzień  Oczu nie można oderwać. Profesjonalne podejście -z uśmiechem na twarzy  Polecam serdecznie !!! Dziękujemy 

Agnieszka i Krystian

Nasze oczekiwania spełnione w 100 procentach ?, czego chcieć więcej w ten wyjątkowy dla wszystkich Par Dzień. Polecamy gorąco. Dziękujemy Mariusz ?

Kasia i Tomasz

Polecamy w 100%?pełen profesjonalizm?i niezwykle miła obsługa?wszystkie piękne chwile zostały uchwycone?nie czekajcie! Rezerwujcie??

Edyta i Mateusz

Jeśli ktoś zapyta, czy znamy dobrego fotografa/kamerzystę, bez wahania odpowiemy że tak. Nie tylko profesjonalista, ale również super człowiek! Czuliśmy się naprawdę wyluzowani, patrząc na zdjecia nasuwa się tylko jedna myśl -mistrzostwo! Dzięki nim, nagraniom z wesela, przygotowań oraz sesji ślubnej będziemy mieli wspaniałą pamiątkę na długie lata! Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy bo Mariusz i jego zespół wykonali kawał dobrej roboty! Pozdrawiamy Kasia i Piotrek

Kasia i Piotr

Jesli szukacie fotografa z prawdziwą pasją i talentem, to lepiej nie mogliście trafić. Tyle dni już minęło, a my z mężem (i nie tylko) wciąż nie możemy się napatrzeć? Ujęcia jak z bajki, świetne wyczucie chwili, piękna, romantyczna sesja plenerowa, tak jak to sobie wymarzyliśmy. Wszystkie najważniejsze momenty z tego dnia i nocy uwiecznione na jednym pendrivie. Szczerze polecam ??
Jeszcze raz dziękujemy!

Klaudia i Paweł

Dziękujemy za super zdjęcia! Wszyscy którym pokazaliśmy album – chcieli się zamienić na swój…  ale nie oddamy nikomu! Mariusz bezinwazyjnie chwyta wszystkie ważne ujęcia, ani na chwilę nie tracąc ostrości! Jak tylko trafi się jakaś okazja – na pewno znów skorzystamy z jego usług.

Aneta i Piotr

Łatwa współpraca, pełen profesjonalizm i trafne wyczucie klienta połączone z życzliwością dające wspaniały efekt. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Pana Mariusza ???

Beata i Maciek

W 100% polecamy usługi Mariusza! Profesjonalizm godny polecenia dla najbardziej wymagających, świetna atmosfera, rzetelne wykonanie i najwyższa jakość! Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu. Plener z Mariuszem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia plenerowe są wyjątkowe i wszystkim się podobają.
Jeszcze raz polecamy!
I jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą współpracę!!!!!

Milena i Daniel