Dziękujemy za super zdjęcia! Wszyscy którym pokazaliśmy album – chcieli się zamienić na swój… ;) ale nie oddamy nikomu! Mariusz bezinwazyjnie chwyta wszystkie ważne ujęcia, ani na chwilę nie tracąc ostrości! Jak tylko trafi się jakaś okazja – na pewno znów skorzystamy z jego usług.

Aneta i Piotr

Łatwa współpraca, pełen profesjonalizm i trafne wyczucie klienta połączone z życzliwością dające wspaniały efekt. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Pana Mariusza :)

Beata i Maciek

W 100% polecamy usługi Mariusza! Profesjonalizm godny polecenia dla najbardziej wymagających, świetna atmosfera, rzetelne wykonanie i najwyższa jakość! Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu. Plener z Mariuszem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia plenerowe są wyjątkowe i wszystkim się podobają.
Jeszcze raz polecamy!
I jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą współpracę!!!!!

Milena i Daniel

Dziękujemy za pamiątkę w postaci cudownych zdjęć uwieczniających ten szczególny dla nas dzień..Jesteśmy pod wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej.Wszystkim planującym ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Mariusza Obryckiego.Współpraca z nim to czysta przyjemność :)Cała współpraca przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy :):)

Ania i Robert

Gorące podziękowania dla REWELACYJNEGO FOTOGRAFA.
Piękne zdjęcia które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość w tym by przy nas nie dać się zwariować:D Zdjęcia pięknie wykonane,świetne pomysły na scenerię. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszystkiego najlepszego.

Ela i Karol

„Najlepszy fotograf w Łomży. Zrobił nam przepiękne ślubne zdjęcia super film i rewelacyjne albumy. Bardzo kulturalny miły i odpowiedzialny. Przykłada się do swojej pracy i jest bardzo słowny. Jeżeli marzycie o pięknej sesji zdjęciowej i pamiątce z Waszego wesela bądź innej imprezy to jest to trafiliście idealnie Pan Mariusz Obrycki jest w tym zdecydowanie najlepszy i polecam jego każdemu. Daje słowo będziecie zadowoleni :) Bardzo serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie która dzięki Panu Mariuszowi zapamiętamy na zawsze :)”

Małgorzata i Łukasz

„Otrzymaliśmy najpiękniejszą pamiątkę jakimi są zdjęcia.Wykonał je najwspanialszy fotograf – Mariusz Obrycki. Umiejętności i pomysłowość, jakie posiada są nie do opisania.Dziękujemy bardzo za świetną współpracę, wspaniale wykonane i niezwykłe zdjęcia, które chce się oglądać bez przerwy. Pan Mariusz jest przesympatyczną osobą i świetnym fotografem, jedynym w swoim rodzaju.Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jego usług i na pewno jeszcze w przyszłości z nich skorzystamy.Serdecznie polecamy wszystkim i jeszcze raz bardzo dziękujemy.”

Agnieszka i Jarek

„Mariusz bardzo dziękujemy za niezmiernie miłą współpracę. Jesteś godnym polecenia fotografem, ponieważ każde zrobione przez Ciebie zdjęcie budzi zachwyt i wspomnienie tego najważniejszego dla nas dnia. Potrafisz być dyskretny, a mimo to wyłapać każdą najważniejszą chwilę. Sesja plenerowa utwierdziła nas tylko w przekonaniu, że fotografowanie to Twoja pasja, nie powiedziałeś nawet słowa kiedy podczas robienia zdjęcia nasypałam Ci piachu do oczu i na sprzęt :) Takie zachowanie sprawia, że czujemy się wyluzowani :) Zdjęcia pokazują to co najcenniejsze….uczucia :)
Dziękujemy, że byłeś z nami.”

Urszula i Rafał

„Nasza współpraca z Mariuszem przebiegła baaaardzo przyjemnie. Uchwycił wspaniałe momenty z naszego ślubu a pomysł na plener był strzałem w 10 :) Wszystkim serdecznie polecamy usługi Mariusza. Jest to osoba kompetentna pracująca na profesjonalnym sprzęcie z masą pomysłów i świetnym poczuciem humoru :)”

Agata i Rafał

„Ślub jest jedną z najważniejszych chwil w życiu. Chcieliśmy aby ten dzień uwieczniła dla nas osoba, dla której fotografia to nie tylko praca ale również i pasja. Zależało nam przede wszystkim by zdjęcia były naturalne, niebanalne i zawierały emocje. Mariusz okazał się strzałem w dziesiątkę. Niczym paparazzi był praktycznie niezauważalny w trakcie ślubu i wesela a uchwycił wszystkie najważniejsze, najpiękniejsze i najbardziej wzruszające chwile. Sesja plenerowa to sama przyjemność i zabawa. Zrealizował nasze propozycje, dorzucił kilka swoich pomysłów, trochę magii obiektywu i efekty przerosły nasze oczekiwania. Warto jeszcze wspomnieć, że mogliśmy się cieszyć zdjęciami już po tygodniu, ich ilość przyprawia o zawrót głowy a wszystkie są zachwycające. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i szczerze polecamy współpracę z Mariuszem”

Natalia i Grzegorz